
1 / 4
Skoda Superb B5 (3U) Parkošanās sensors PDC 1J0971921K 3U0919491A
UsedSKU: MDV20995
10.10 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 1J0971921K |
| OEM code | 3U0919491A |
| Other codes | K1103 |
| Make | Skoda |
| Model | Superb B5 (3U) |
| Year | 2005 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.9L 96 kW |
| Engine code | AWX |
| Mileage | 180 000 km |
| VIN | 1 |
| Condition | Used |
Category: Parking PDC sensor
Similar items
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 6013966
Skoda · Superb B5 (3U) · 2006 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV106399
No photo
UsedDzinēja vadības bloks 03G906016GT
Skoda · Superb B5 (3U) · 2007 · 2.0L 103kW
20.20 €MDV88121
No photo
UsedSēdekļu apsildes slēdzis 3U0963563
Skoda · Superb B5 (3U) · 2005 · 1.9L 96kW
15.15 €MDV14340
UsedStūres pogas / slēdži
Skoda · Superb B5 (3U) · 2005 · 1.9L 96kW
10.10 €MDV15111
UsedAizdedzes ECU komplekts 038906019EG 1039S00230
Skoda · Superb B5 (3U) · 2003 · 1.9L 96kW
35.34 €MDV54883
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Skoda · Superb B5 (3U) · 2002 · 1.9L 96kW
15.15 €MDV80774










