
1 / 4
Ford Mondeo MK IV Vilkšanas cilpas vāciņš 7S7117A989A SP5697
LietotaSKU: MDV21340
10.10 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 7S7117A989A |
| OEM kods | SP5697 |
| Citi kodi | M438A |
| Marka | Ford |
| Modelis | Mondeo MK IV |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 1 kW |
| Dzinēja kods | QXBA |
| Nobraukums | 1 km |
| VIN | 1 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Vilkšanas cilpas vāciņš
Līdzīgas preces
Nav foto
LietotaVilkšanas cilpas vāciņš 7S7117A989A
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 1.6L
5.00 €MDV104368
LietotaVilkšanas cilpas vāciņš K2943
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV24890
LietotaVilkšanas cilpas vāciņš 7S7117A989A
Ford · Mondeo MK IV · 2009 · 1.8L 74kW
10.20 €MDV50882
LietotaVilkšanas cilpas vāciņš 7S7117A989A SP5697
Ford · Mondeo MK IV · 2010 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV51803
LietotaVilkšanas cilpas vāciņš 7S7117A989A SP5697
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV51835
LietotaVilkšanas cilpas vāciņš 7S7117A989A
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L
5.00 €MDV51867
