
1 / 4
Ford Mondeo MK IV Vilkšanas cilpas vāciņš 7S7117A989A SP5697
UsedSKU: MDV21340
10.10 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 7S7117A989A |
| OEM code | SP5697 |
| Other codes | M438A |
| Make | Ford |
| Model | Mondeo MK IV |
| Year | 2009 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 1 kW |
| Engine code | QXBA |
| Mileage | 1 km |
| VIN | 1 |
| Condition | Used |
Category: Front tow hook cap/cover
Similar items
No photo
UsedVilkšanas cilpas vāciņš 7S7117A989A
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 1.6L
5.00 €MDV104368
UsedVilkšanas cilpas vāciņš K2943
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV24890
UsedVilkšanas cilpas vāciņš 7S7117A989A
Ford · Mondeo MK IV · 2009 · 1.8L 74kW
10.20 €MDV50882
UsedVilkšanas cilpas vāciņš 7S7117A989A SP5697
Ford · Mondeo MK IV · 2010 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV51803
UsedVilkšanas cilpas vāciņš 7S7117A989A SP5697
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV51835
UsedVilkšanas cilpas vāciņš 7S7117A989A
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L
5.00 €MDV51867
