
1 / 7
BMW 3 E46 Degvielas maģistrālā caurule K3834 N42B18A
LietotaSKU: MDV31267
10.10 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | K3834 |
| OEM kods | N42B18A |
| Marka | BMW |
| Modelis | 3 E46 |
| Gads | 2003 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.8L 85 kW |
| Dzinēja kods | N42 B18 A |
| Nobraukums | 95 000 km |
| VIN | 1 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Degvielas maģistrālā caurule
Līdzīgas preces
LietotaDegvielas maģistrālā caurule 7506158 K3033
BMW · 3 E46 · 2002 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV24649
LietotaDegvielas maģistrālā caurule 7506708 7506158
BMW · 3 E46 · 2003 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV31804
LietotaDegvielas sūknis 6767383 75000200
BMW · 3 E46 · 2004 · 2.0L
30.29 €MDV47058
LietotaSprausla (-i) 0445110216 7793836
BMW · 3 E46 · 2004 · 2.0L 110kW
30.00 €MDV101408
LietotaSprausla (-i) 0445110216 7793836
BMW · 3 E46 · 2004 · 2.0L 110kW
30.00 €MDV101403
LietotaIeplūdes kolektors N42 B20 A k3033
BMW · 3 E46 · 2002 · 2.0L 105kW
15.44 €MDV24725








