
1 / 7
BMW 3 E46 Degvielas maģistrālā caurule K3834 N42B18A
UsedSKU: MDV31267
10.10 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | K3834 |
| OEM code | N42B18A |
| Make | BMW |
| Model | 3 E46 |
| Year | 2003 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.8L 85 kW |
| Engine code | N42 B18 A |
| Mileage | 95 000 km |
| VIN | 1 |
| Condition | Used |
Category: Fuel main line pipe
Similar items
UsedDegvielas maģistrālā caurule 7506158 K3033
BMW · 3 E46 · 2002 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV24649
UsedDegvielas maģistrālā caurule 7506708 7506158
BMW · 3 E46 · 2003 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV31804
UsedDegvielas sūknis 6767383 75000200
BMW · 3 E46 · 2004 · 2.0L
30.29 €MDV47058
UsedIeplūdes kolektors N42 B20 A k3033
BMW · 3 E46 · 2002 · 2.0L 105kW
15.44 €MDV24725
UsedDroseļvārsts 1439224 K3033
BMW · 3 E46 · 2002 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV24650
UsedDegvielas līmeņa sensors 6752054
BMW · 3 E46 · 2004 · 2.0L
15.15 €MDV44072








