
1 / 6
Ford Mondeo MK IV Apakšspārns 7S71A16115AH 0097A
LietotaSKU: MDV41389
20.20 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 7S71A16115AH |
| OEM kods | 0097A |
| Citi kodi | LKN0097A |
| Marka | Ford |
| Modelis | Mondeo MK IV |
| Gads | 2014 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 103 kW |
| Dzinēja kods | UFBA |
| Nobraukums | 226 000 km |
| VIN | 1 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Apakšspārns
Līdzīgas preces
LietotaApakšspārns
Ford · Mondeo MK IV · 2011 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV49788
LietotaApakšspārns 7S71A16115A 0007A
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92599
LietotaApakšspārns 7S71A16114A LKN0097A
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92592
LietotaApakšspārns 7s71a16115a V600
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92553
LietotaApakšspārns 7S71A16115A LKN0097A
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92549
LietotaApakšspārns 7S71A16114A LKI10097
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV92552



