
1 / 6
Nissan Juke I F15 Degvielas sūknis (degvielas tvertnē) 170401KB0A 07E111053
LietotaSKU: MDV53476
20.20 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 170401KB0A |
| OEM kods | 07E111053 |
| Citi kodi | 0580203161 |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2015 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 636 |
| Nobraukums | 130 000 km |
| Krāsa | black / Z11 |
| VIN | SJNFCAF15U7152732 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaDegvielas sūknis (degvielas tvertnē) 09701687030
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
15.15 €MDV77231
LietotaDegvielas sūknis (degvielas tvertnē) 312001C
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
10.10 €MDV81890
LietotaDegvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV95997
LietotaDegvielas caurulīte (-es) K9K410 K9K
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV105739
LietotaDegvielas caurulīte (-es) K9K410 K9K
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV105744
LietotaDegvielas caurulīte (-es) K9K K9K410
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV105737











