
1 / 8
Nissan Juke I F15 Aizmugurējais lukturis virsbūvē 26550BV80A L90049817
LietotaSKU: MDV55945
72.72 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 26550BV80A |
| OEM kods | L90049817 |
| Citi kodi | 808201 |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2015 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 636 |
| Nobraukums | 130 000 km |
| Krāsa | black / Z11 |
| VIN | SJNFCAF15U7152732 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaAizmugurējais lukturis virsbūvē
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 110kW
25.25 €MDV49596
Nav foto
LietotaPapildu bremžu signāla lukturis
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV104511
LietotaAizmugurē atstarotājs 25052461
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV93989
LietotaAizmugurē atstarotājs 25052461
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV93986
LietotaAizmugurē atstarotājs 25052461
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
5.00 €MDV82342
LietotaAizmugurē atstarotājs 25052461
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
5.00 €MDV82340











