
1 / 9
Renault Megane II Ģenerators 8200667614 2543564A
LietotaSKU: MDV53774
20.20 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 8200667614 |
| OEM kods | 2543564A |
| Citi kodi | TG11C066 |
| Marka | Renault |
| Modelis | Megane II |
| Gads | 2007 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 63 kW |
| Dzinēja kods | K9K 724 |
| Nobraukums | 123 000 km |
| Krāsa | noir / NV676 |
| VIN | VF1KMSFC538237291 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Ģenerators
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaĢenerators 8200495294 K2858
Renault · Megane II · 2006 · 1.9L 96kW
15.15 €MDV24735
LietotaĢenerators 8200495294
Renault · Megane II · 2006 · 1.9L 96kW
15.15 €MDV48368
LietotaĢenerators B559 K9K722
Renault · Megane II · 2004 · 1.5L 74kW
10.10 €MDV33690
LietotaĢeneratora stiprinājums K5285
Renault · Megane II · 2007 · 1.4L 72kW
10.10 €MDV35483
LietotaDzinējs K4M812 K4M
Renault · Megane II · 2006 · 1.6L 83kW
500.00 €MDV81736
LietotaStarteris 8200266777C TS10E3
Renault · Megane II · 2007 · 1.4L 72kW
15.15 €MDV35249
