
1 / 9
Audi A6 S6 C5 4B Stūres ass dekoratīvā apdare 4B1953516A 4B1953512A
LietotaSKU: MDV5676
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 4B1953516A |
| OEM kods | 4B1953512A |
| Marka | Audi |
| Modelis | A6 S6 C5 4B |
| Gads | 1999 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.5L 110 kW |
| Dzinēja kods | AFB6875 |
| Nobraukums | 241 000 km |
| VIN | WAUZZZ4BZXN092578 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Stūres ass dekoratīvā apdare
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 10
Līdzīgas preces
LietotaStikla tīrītāja vadības pogas kātiņš CZK0301202032 4B0953503H
Audi · A6 S6 C5 4B · 1999 · 1.9L 81kW
15.15 €MDV40599
LietotaAizkars 4B9861691B
Audi · A6 S6 C5 4B · 1999 · 2.5L 110kW
20.20 €MDV41549
LietotaAizkars 4b9861691e
Audi · A6 S6 C5 4B · 2003 · 1.9L 96kW
10.10 €MDV89348
LietotaDzinēja pārsega attaisīšanas rokturītis 4B0823480C
Audi · A6 S6 C5 4B · 1999 · 2.5L 110kW
5.00 €MDV5436
LietotaParkošanas (PDC) vadības bloks 8E0919283
Audi · A6 S6 C5 4B · 2003 · 3.0L 162kW
10.10 €MDV19672
LietotaDzinēja pārsega skaņas izolācija
Audi · A6 S6 C5 4B · 2004 · 1.9L
10.10 €MDV82686











