
1 / 9
Audi A6 S6 C5 4B Stūres ass dekoratīvā apdare 4B1953516A 4B1953512A
UsedSKU: MDV5676
5.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 4B1953516A |
| OEM code | 4B1953512A |
| Make | Audi |
| Model | A6 S6 C5 4B |
| Year | 1999 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.5L 110 kW |
| Engine code | AFB6875 |
| Mileage | 241 000 km |
| VIN | WAUZZZ4BZXN092578 |
| Condition | Used |
Category: Steering wheel column trim
Donor vehicle photos

1 / 10
Similar items
UsedStikla tīrītāja vadības pogas kātiņš CZK0301202032 4B0953503H
Audi · A6 S6 C5 4B · 1999 · 1.9L 81kW
15.15 €MDV40599
UsedAizkars 4B9861691B
Audi · A6 S6 C5 4B · 1999 · 2.5L 110kW
20.20 €MDV41549
UsedAizkars 4b9861691e
Audi · A6 S6 C5 4B · 2003 · 1.9L 96kW
10.10 €MDV89348
UsedDzinēja pārsega attaisīšanas rokturītis 4B0823480C
Audi · A6 S6 C5 4B · 1999 · 2.5L 110kW
5.00 €MDV5436
UsedParkošanas (PDC) vadības bloks 8E0919283
Audi · A6 S6 C5 4B · 2003 · 3.0L 162kW
10.10 €MDV19672
UsedDzinēja pārsega skaņas izolācija
Audi · A6 S6 C5 4B · 2004 · 1.9L
10.10 €MDV82686











