
1 / 6
Skoda Fabia Mk2 (5J) Bampera apakšas aizsargs 5J0805083A
LietotaSKU: MDV56763
10.10 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 5J0805083A |
| Marka | Skoda |
| Modelis | Fabia Mk2 (5J) |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.2L 44 kW |
| Dzinēja kods | CHFA |
| Nobraukums | 129 606 km |
| Krāsa | flash red / LF3K |
| VIN | TMBAA25ZXA3114313 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Bampera apakšas aizsargs
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaBampera apakšas aizsargs 5J0805083A
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2008 · 1.2L
10.10 €MDV53194
LietotaBampera apakšas aizsargs 00201127043000100 5J0805083A
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2007 · 1.4L 59kW
10.10 €MDV74420
LietotaDzinēja apakšas aizsargs 6Q0825237AA
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2007 · 1.4L 59kW
25.25 €MDV76869
LietotaDzinēja apakšas aizsargs
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2009 · 1.4L 59kW
25.25 €MDV76862
LietotaDzinēja apakšas aizsargs
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2011 · 1.6L 77kW
20.20 €MDV61286
LietotaDzinēja apakšas aizsargs
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2008 · 1.4L 59kW
25.25 €MDV76840




