
1 / 6
Skoda Fabia Mk2 (5J) Bampera apakšas aizsargs 5J0805083A
UsedSKU: MDV56763
10.10 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 5J0805083A |
| Make | Skoda |
| Model | Fabia Mk2 (5J) |
| Year | 2009 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.2L 44 kW |
| Engine code | CHFA |
| Mileage | 129 606 km |
| Color | flash red / LF3K |
| VIN | TMBAA25ZXA3114313 |
| Condition | Used |
Category: Front bumper skid plate/under tray
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedBampera apakšas aizsargs 5J0805083A
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2008 · 1.2L
10.10 €MDV53194
UsedBampera apakšas aizsargs 00201127043000100 5J0805083A
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2007 · 1.4L 59kW
10.10 €MDV74420
UsedDzinēja apakšas aizsargs 6Q0825237AA
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2007 · 1.4L 59kW
25.25 €MDV76869
UsedDzinēja apakšas aizsargs
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2009 · 1.4L 59kW
25.25 €MDV76862
UsedDzinēja apakšas aizsargs
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2011 · 1.6L 77kW
20.20 €MDV61286
UsedDzinēja apakšas aizsargs
Skoda · Fabia Mk2 (5J) · 2008 · 1.4L 59kW
25.25 €MDV76840




