
1 / 6
Audi A6 S6 C6 4F Caurulīte (-es) / šļūtene (-es) 03G121071A
LietotaSKU: MDV57930
10.10 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 03G121071A |
| Marka | Audi |
| Modelis | A6 S6 C6 4F |
| Gads | 2007 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 103 kW |
| Dzinēja kods | BRE |
| Nobraukums | 139 000 km |
| Krāsa | silbersee / LY7W |
| VIN | WAUZZZ4F07N138888 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Caurulīte (-es) / šļūtene (-es)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaCaurulīte (-es) / šļūtene (-es) 4F0122293A
Audi · A6 S6 C6 4F · 2009 · 2.0L
15.15 €MDV51678
LietotaCaurulīte (-es) / šļūtene (-es)
Audi · A6 S6 C6 4F · 2005 · 3.0L 165kW
10.00 €MDV60197
Nav foto
LietotaElektriskais cirkulācijas sūknītis 0392023007
Audi · A6 S6 C6 4F · 2006 · 2.7L 132kW
40.00 €MDV104626
LietotaElektriskais cirkulācijas sūknītis 0392023007 0508312
Audi · A6 S6 C6 4F · 2005 · 2.0L
10.10 €MDV62030
LietotaElektriskais cirkulācijas sūknītis 03L965561A 010709
Audi · A6 S6 C6 4F · 2009 · 2.0L 100kW
10.10 €MDV42669
LietotaElektriskais cirkulācijas sūknītis 0392023007 060215
Audi · A6 S6 C6 4F · 2006 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV76709





