
1 / 6
Audi A6 S6 C6 4F Caurulīte (-es) / šļūtene (-es) 03G121071A
UsedSKU: MDV57930
10.10 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 03G121071A |
| Make | Audi |
| Model | A6 S6 C6 4F |
| Year | 2007 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 103 kW |
| Engine code | BRE |
| Mileage | 139 000 km |
| Color | silbersee / LY7W |
| VIN | WAUZZZ4F07N138888 |
| Condition | Used |
Category: Engine coolant pipe/hose
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedCaurulīte (-es) / šļūtene (-es) 4F0122293A
Audi · A6 S6 C6 4F · 2009 · 2.0L
15.15 €MDV51678
UsedCaurulīte (-es) / šļūtene (-es)
Audi · A6 S6 C6 4F · 2005 · 3.0L 165kW
10.00 €MDV60197
No photo
UsedElektriskais cirkulācijas sūknītis 0392023007
Audi · A6 S6 C6 4F · 2006 · 2.7L 132kW
40.00 €MDV104626
UsedElektriskais cirkulācijas sūknītis 0392023007 0508312
Audi · A6 S6 C6 4F · 2005 · 2.0L
10.10 €MDV62030
UsedElektriskais cirkulācijas sūknītis 03L965561A 010709
Audi · A6 S6 C6 4F · 2009 · 2.0L 100kW
10.10 €MDV42669
UsedElektriskais cirkulācijas sūknītis 0392023007 060215
Audi · A6 S6 C6 4F · 2006 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV76709





