
1 / 7
Audi A3 S3 A3 Sportback 8P Drošinātāju bloks 1K0937125A 017183071
LietotaSKU: MDV60509
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 1K0937125A |
| OEM kods | 017183071 |
| Citi kodi | 1717 |
| Marka | Audi |
| Modelis | A3 S3 A3 Sportback 8P |
| Gads | 2006 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 2.0L 103 kW |
| Dzinēja kods | BKD |
| Nobraukums | 160 000 km |
| Krāsa | silbersee / Y7W |
| VIN | WAUZZZ8P57A111048 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Drošinātāju bloks
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaDrošinātāju bloks 1K0937125A 017183071
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2007 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV60785
LietotaDrošinātāju bloks 1K0937125
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 1.9L
5.00 €MDV44867
LietotaAizdedzes ECU komplekts 03L906023M 03L906023L
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2010 · 1.6L
180.00 €MDV106409
LietotaPasažiera gaisa spilvena slēdzis 8P0919234B
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 2.0L
15.00 €MDV106395
LietotaRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 8P0035193G CODEOK
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 2.0L
340.00 €MDV106393
LietotaAizdedzes ECU komplekts 03L906022MA 0281015824
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 2.0L 103kW
240.00 €MDV106366



