
1 / 7
Audi A3 S3 A3 Sportback 8P Drošinātāju bloks 1K0937125A 017183071
UsedSKU: MDV60509
5.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 1K0937125A |
| OEM code | 017183071 |
| Other codes | 1717 |
| Make | Audi |
| Model | A3 S3 A3 Sportback 8P |
| Year | 2006 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 2.0L 103 kW |
| Engine code | BKD |
| Mileage | 160 000 km |
| Color | silbersee / Y7W |
| VIN | WAUZZZ8P57A111048 |
| Condition | Used |
Category: Fuse module
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedDrošinātāju bloks 1K0937125A 017183071
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2007 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV60785
UsedDrošinātāju bloks 1K0937125
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 1.9L
5.00 €MDV44867
UsedStūres leņķa sensors 8P0953549K 01016100310038
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2010 · 1.6L
25.00 €MDV106416
UsedParkošanas (PDC) sensoru slēdzis 8P0919281
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 2.0L
30.00 €MDV106403
UsedAvārijas lukturu slēdzis 8P0941509D
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 2.0L
5.00 €MDV106400
UsedESP (stabilizēšanas sistēmas) slēdzis 8P0927134D
Audi · A3 S3 A3 Sportback 8P · 2009 · 2.0L
5.00 €MDV106398



