
1 / 9
Mazda 6 Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija GS1D669R0A
LietotaSKU: MDV60732
10.10 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | GS1D669R0A |
| Marka | Mazda |
| Modelis | 6 |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 103 kW |
| Dzinēja kods | RF7J |
| Nobraukums | 99 000 km |
| Krāsa | copper red / 32V |
| VIN | JMZGH14D601208889 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija GKK966DV0C CVVM42J4JMB
Mazda · 6 · 2015 · 2.2L 110kW
35.34 €MDV87879
LietotaRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija GAA466DSX CQMM46700A
Mazda · 6 · 2007 · 2.0L 108kW
15.15 €MDV18276
LietotaRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija GS1D669R0A 1300098
Mazda · 6 · 2008 · 2.0L
10.10 €MDV44654
LietotaRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija GS1E669RXA
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 120kW
15.15 €MDV14951
LietotaRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija GAA666DSX K3246
Mazda · 6 · 2006 · 2.0L 81kW
15.15 €MDV24211
LietotaRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija GDL1669RX
Mazda · 6 · 2010 · 2.2L
20.20 €MDV45435



