
1 / 8
Mazda 6 Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) GAP361190A
LietotaSKU: MDV62228
10.10 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | GAP361190A |
| Marka | Mazda |
| Modelis | 6 |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 103 kW |
| Dzinēja kods | RF7J |
| Nobraukums | 99 000 km |
| Krāsa | copper red / 32V |
| VIN | JMZGH14D601208889 |
| Stāvoklis | Lietota |
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) GAP361190A
Mazda · 6 · 2010 · 1.8L 1kW
10.10 €MDV18158
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Mazda · 6 · 2007 · 2.0L 108kW
10.10 €MDV18146
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) GDN361190
Mazda · 6 · 2010 · 1.8L 1kW
10.10 €MDV17775
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) K3246
Mazda · 6 · 2007 · 2.0L 1kW
10.10 €MDV24212
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) T1005821G GAN661190
Mazda · 6 · 2008 · 2.0L 108kW
10.10 €MDV61386
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) GAP361190A T1005817Z
Mazda · 6 · 2010 · 2.0L 108kW
10.10 €MDV23018



