
1 / 9
Volkswagen PASSAT B6 Priekšpusē dekoratīva bampera uzlikas 3C0807646A
LietotaSKU: MDV61665
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 3C0807646A |
| Marka | Volkswagen |
| Modelis | PASSAT B6 |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 103 kW |
| Dzinēja kods | CBAB |
| Nobraukums | 190 062 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ3CZAP003562 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Priekšpusē dekoratīva bampera uzlikas
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaPriekšpusē dekoratīva bampera uzlikas 3C0807646A 3C0807645A
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 147kW
10.10 €MDV89609
LietotaPriekšpusē dekoratīva bampera uzlikas 3C0807645A
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 147kW
5.00 €MDV89142
LietotaPriekšpusē dekoratīva bampera uzlikas 3C0807646A K3250
Volkswagen · PASSAT B6 · 2006 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV29289
LietotaPriekšpusē dekoratīva bampera uzlikas 3C0807645A
Volkswagen · PASSAT B6 · 2006 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV29290
LietotaPriekšpusē dekoratīva bampera uzlikas 3C0807645A
Volkswagen · PASSAT B6 · 2010 · 2.0L 125kW
5.00 €MDV61667
LietotaPriekšējais bamperis
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 103kW
40.39 €MDV95327


