
1 / 9
Volkswagen PASSAT B6 Priekšpusē dekoratīva bampera uzlikas 3C0807645A
LietotaSKU: MDV61667
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 3C0807645A |
| Marka | Volkswagen |
| Modelis | PASSAT B6 |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 125 kW |
| Dzinēja kods | CBBB |
| Nobraukums | 123 965 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ3CZAE149697 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Priekšpusē dekoratīva bampera uzlikas
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaPriekšpusē dekoratīva bampera uzlikas 3C0807646A 3C0807645A
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 147kW
10.10 €MDV89609
LietotaPriekšpusē dekoratīva bampera uzlikas 3C0807645A
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 147kW
5.00 €MDV89142
LietotaPriekšpusē dekoratīva bampera uzlikas 3C0807646A K3250
Volkswagen · PASSAT B6 · 2006 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV29289
LietotaPriekšpusē dekoratīva bampera uzlikas 3C0807645A
Volkswagen · PASSAT B6 · 2006 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV29290
LietotaPriekšpusē dekoratīva bampera uzlikas 3C0807646A
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV61665
LietotaPriekšējais bamperis
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 103kW
40.39 €MDV95327







