
1 / 9
Volkswagen PASSAT B6 Priekšpusē dekoratīva bampera uzlikas 3C0807645A
UsedSKU: MDV61667
5.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 3C0807645A |
| Make | Volkswagen |
| Model | PASSAT B6 |
| Year | 2010 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 125 kW |
| Engine code | CBBB |
| Mileage | 123 965 km |
| Color | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ3CZAE149697 |
| Condition | Used |
Category: Front bumper splitter molding
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedPriekšpusē dekoratīva bampera uzlikas 3C0807646A 3C0807645A
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 147kW
10.10 €MDV89609
UsedPriekšpusē dekoratīva bampera uzlikas 3C0807645A
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 147kW
5.00 €MDV89142
UsedPriekšpusē dekoratīva bampera uzlikas 3C0807646A K3250
Volkswagen · PASSAT B6 · 2006 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV29289
UsedPriekšpusē dekoratīva bampera uzlikas 3C0807645A
Volkswagen · PASSAT B6 · 2006 · 1.6L 77kW
5.00 €MDV29290
UsedPriekšpusē dekoratīva bampera uzlikas 3C0807646A
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV61665
UsedPriekšējais bamperis
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 103kW
40.39 €MDV95327







