
1 / 6
Volkswagen PASSAT B6 Solenoīda vārsts 1K0906283A
LietotaSKU: MDV67321
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 1K0906283A |
| Marka | Volkswagen |
| Modelis | PASSAT B6 |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 125 kW |
| Dzinēja kods | CBBB |
| Nobraukums | 123 965 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ3CZAE149697 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Solenoīda vārsts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
Nav foto
LietotaSolenoīda vārsts 3C0906625 400434F
Volkswagen · PASSAT B6 · 2006 · 2.0L 103kW
15.00 €MDV104881
LietotaSolenoīda vārsts 1K0906627A 07T213
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 81kW
5.00 €MDV73379
LietotaVakuumsistēmas daļa (-s) (turbīnas) 7234550014 723455
Volkswagen · PASSAT B6 · 2008 · 2.0L 103kW
20.20 €MDV79200
LietotaVakuumsistēmas daļa (-s) (turbīnas) BKP
Volkswagen · PASSAT B6 · 2007 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV79204
LietotaTurbīna 03L253016J BV43B0102
Volkswagen · PASSAT B6 · 2010 · 2.0L 103kW
131.28 €MDV71185
LietotaStarteris 02M911023N
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV17081







