
1 / 6
Mazda RX8 Keyless go vadības bloks 5J05A FE42675DZA
LietotaSKU: MDV62275
10.10 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 5J05A |
| OEM kods | FE42675DZA |
| Citi kodi | 4193340 |
| Marka | Mazda |
| Modelis | RX8 |
| Gads | 2006 |
| Virsbūve | Kupeja |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.3L 141 kW |
| Dzinēja kods | 13B-MSP |
| Nobraukums | 64 575 km |
| Krāsa | velocity red / 27A |
| VIN | JMZSE173600138297 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Keyless go vadības bloks
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaKeyless go vadības bloks 4187345 FE15675DZA
Mazda · RX8 · 2003 · 1.3L
15.15 €MDV44206
LietotaGaisa kondicionēšanas / salona apsildes vadības bloks 1776002781
Mazda · RX8 · 2006 · 1.3L 141kW
20.20 €MDV83748
LietotaCentrālās atslēgas vadības bloks FE15675DZA 4187343
Mazda · RX8 · 2004 · 1.3L
10.10 €MDV49408
LietotaCitu veidu vadības bloki / moduļi FE3151225 3560061014
Mazda · RX8 · 2004 · 1.3L
10.10 €MDV49285
LietotaGaisa spilvenu vadības bloks F15257K30A
Mazda · RX8 · 2004 · 1.3L
10.10 €MDV49124
LietotaDzinēja vadības bloks 2797002287 002287J
Mazda · RX8 · 2003 · 1.3L
35.34 €MDV44512







