
1 / 6
Mazda RX8 Keyless go vadības bloks 5J05A FE42675DZA
UsedSKU: MDV62275
10.10 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 5J05A |
| OEM code | FE42675DZA |
| Other codes | 4193340 |
| Make | Mazda |
| Model | RX8 |
| Year | 2006 |
| Body | Coupe |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.3L 141 kW |
| Engine code | 13B-MSP |
| Mileage | 64 575 km |
| Color | velocity red / 27A |
| VIN | JMZSE173600138297 |
| Condition | Used |
Category: Keyless (KESSY) go control unit/module
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedKeyless go vadības bloks 4187345 FE15675DZA
Mazda · RX8 · 2003 · 1.3L
15.15 €MDV44206
UsedGaisa kondicionēšanas / salona apsildes vadības bloks 1776002781
Mazda · RX8 · 2006 · 1.3L 141kW
20.20 €MDV83748
UsedCentrālās atslēgas vadības bloks FE15675DZA 4187343
Mazda · RX8 · 2004 · 1.3L
10.10 €MDV49408
UsedCitu veidu vadības bloki / moduļi FE3151225 3560061014
Mazda · RX8 · 2004 · 1.3L
10.10 €MDV49285
UsedGaisa spilvenu vadības bloks F15257K30A
Mazda · RX8 · 2004 · 1.3L
10.10 €MDV49124
UsedDzinēja vadības bloks 2797002287 002287J
Mazda · RX8 · 2003 · 1.3L
35.34 €MDV44512







