
1 / 8
BMW 3 E90 E91 Ieplūdes kolektors N43 N43B20A
LietotaSKU: MDV62439
15.15 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | N43 |
| OEM kods | N43B20A |
| Marka | BMW |
| Modelis | 3 E90 E91 |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 105 kW |
| Dzinēja kods | N43 B20 A |
| Nobraukums | 70 000 km |
| Krāsa | vermillionrot / A82 |
| VIN | WBAPF52090A787853 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Ieplūdes kolektors
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaIeplūdes kolektors 7795393 1161
BMW · 3 E90 E91 · 2007 · 2.0L 120kW
10.10 €MDV9755
LietotaIeplūdes kolektors 7530810 50762810
BMW · 3 E90 E91 · 2005 · 2.0L 95kW
20.20 €MDV40258
LietotaIeplūdes kolektors 108452S10 PA6GF35
BMW · 3 E90 E91 · 2010 · 2.0L 105kW
10.00 €MDV103188
Nav foto
LietotaDroseļvārsts 50836904 10378517
BMW · 3 E90 E91 · 2010 · 2.0L 105kW
20.00 €MDV104071
LietotaInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es)
BMW · 3 E90 E91 · 2006 · 2.0L 120kW
10.10 €MDV29624
LietotaInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) 7798440 01042
BMW · 3 E90 E91 · 2008 · 3.0L 145kW
50.50 €MDV72974











