
1 / 8
BMW 3 E90 E91 Ieplūdes kolektors N43 N43B20A
UsedSKU: MDV62439
15.15 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | N43 |
| OEM code | N43B20A |
| Make | BMW |
| Model | 3 E90 E91 |
| Year | 2011 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 105 kW |
| Engine code | N43 B20 A |
| Mileage | 70 000 km |
| Color | vermillionrot / A82 |
| VIN | WBAPF52090A787853 |
| Condition | Used |
Category: Intake manifold
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedIeplūdes kolektors 7795393 1161
BMW · 3 E90 E91 · 2007 · 2.0L 120kW
10.10 €MDV9755
UsedIeplūdes kolektors 7530810 50762810
BMW · 3 E90 E91 · 2005 · 2.0L 95kW
20.20 €MDV40258
UsedIeplūdes kolektors 108452S10 PA6GF35
BMW · 3 E90 E91 · 2010 · 2.0L 105kW
10.00 €MDV103188
No photo
UsedDroseļvārsts 50836904 10378517
BMW · 3 E90 E91 · 2010 · 2.0L 105kW
20.00 €MDV104071
UsedInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es)
BMW · 3 E90 E91 · 2006 · 2.0L 120kW
10.10 €MDV29624
UsedInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) 7798440 01042
BMW · 3 E90 E91 · 2008 · 3.0L 145kW
50.50 €MDV72974











