
1 / 7
Mazda 5 Ekrāns / displejs / mazais ekrāns CC51A 14113151
LietotaSKU: MDV66825
10.10 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | CC51A |
| OEM kods | 14113151 |
| Marka | Mazda |
| Modelis | 5 |
| Gads | 2006 |
| Virsbūve | Monovalums |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.8L 85 kW |
| Dzinēja kods | L8-DE |
| Nobraukums | 68 037 km |
| Krāsa | sunlight silve / 22V |
| VIN | JMZCR198200108677 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Ekrāns / displejs / mazais ekrāns
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaEkrāns / displejs / mazais ekrāns
Mazda · 5 · 2007 · 1.8L 85kW
10.10 €MDV22508
LietotaEkrāns / displejs / mazais ekrāns CC33B K3317
Mazda · 5 · 2006 · 2.0L 81kW
10.10 €MDV26985
LietotaEkrāns / displejs / mazais ekrāns K914
Mazda · 5 · 2008 · 2.0L 107kW
5.00 €MDV14236
LietotaEkrāns / displejs / mazais ekrāns
Mazda · 5 · 2007 · 2.0L 107kW
5.00 €MDV54578
LietotaBluetooth modulis cd8766dhx 1537274C01C603
Mazda · 5 · 2008 · 2.0L 107kW
15.15 €MDV88281
LietotaVirsbūves modulis CE1967560A
Mazda · 5 · 2008 · 2.0L 107kW
20.20 €MDV19788

