
1 / 6
Volkswagen Tiguan Solenoīda vārsts 1K0906283A
LietotaSKU: MDV71138
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 1K0906283A |
| Marka | Volkswagen |
| Modelis | Tiguan |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 103 kW |
| Dzinēja kods | CBAB |
| Nobraukums | 170 312 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVGZZZ5NZAW053273 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Solenoīda vārsts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaStarteris CBAB
Volkswagen · Tiguan · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV71123
LietotaStarteris 1005831663
Volkswagen · Tiguan · 2008 · 2.0L 103kW
10.00 €MDV59722
LietotaPriekšējais dubļusargs 5N0075111
Volkswagen · Tiguan · 2008 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV94959
LietotaPriekšējais dubļusargs 5N0075111
Volkswagen · Tiguan · 2008 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV94873
LietotaPārnesumkārbas reduktors / razdatka 5409053 VAA450
Volkswagen · Tiguan · 2008 · 2.0L 103kW
100.79 €MDV59625
LietotaMehāniska 6 ātrumu pārnesumkārba KVC
Volkswagen · Tiguan · 2008 · 2.0L 103kW
249.98 €MDV59533





