
1 / 6
Renault Megane III Signalizācijas vadības bloks 4M5418R0A 00819229471
LietotaSKU: MDV72858
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 4M5418R0A |
| OEM kods | 00819229471 |
| Marka | Renault |
| Modelis | Megane III |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 832 |
| Nobraukums | 157 767 km |
| Krāsa | bleu ecume / TERNR |
| VIN | VF1BZ0B0644178314 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Signalizācijas vadības bloks
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaSignalizācijas vadības bloks 4M5418R0A
Renault · Megane III · 2011 · 1.5L 80kW
5.00 €MDV14262
LietotaSignalizācijas vadības bloks 4M5418R0A
Renault · Megane III · 2011 · 1.9L 96kW
5.00 €MDV88690
LietotaSignalizācijas vadības bloks 4M5418R0A 00252225218
Renault · Megane III · 2009 · 1.6L 74kW
5.00 €MDV66045
LietotaSignalizācijas vadības bloks 4M5418R0A
Renault · Megane III · 2010 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV50118
LietotaSignalizācijas vadības bloks 4M5418R0A 01319245077
Renault · Megane III · 2009 · 1.6L 74kW
5.00 €MDV36365
Nav foto
LietotaDzinēja vadības bloks 215860596A 8200751638
Renault · Megane III · 2010 · 1.6L 81kW
20.00 €MDV104215






