
1 / 7
Renault Megane III Starteris K9K832 K9K
LietotaSKU: MDV72216
25.25 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | K9K832 |
| OEM kods | K9K |
| Marka | Renault |
| Modelis | Megane III |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 832 |
| Nobraukums | 157 767 km |
| Krāsa | bleu ecume / TERNR |
| VIN | VF1BZ0B0644178314 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Starteris
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaStarteris 233004868R 201508
Renault · Megane III · 2015 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV60926
LietotaStarteris K9K636
Renault · Megane III · 2013 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV95552
LietotaStarteris K9K832 01001510
Renault · Megane III · 2009 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV96321
LietotaDzinējs K9K832 K9K
Renault · Megane III · 2010 · 1.5L 78kW
700.00 €MDV95351
LietotaDzinējs K9K656 K9K
Renault · Megane III · 2015 · 1.5L 81kW
500.00 €MDV60784
LietotaSadales vārpstas regulēšanas vārsts (Vanos vārsts) 823650 135VDC
Renault · Megane III · 2011 · 1.6L 81kW
30.29 €MDV91233






