
1 / 7
Renault Megane III Starteris K9K832 K9K
UsedSKU: MDV72216
25.25 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | K9K832 |
| OEM code | K9K |
| Make | Renault |
| Model | Megane III |
| Year | 2010 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 832 |
| Mileage | 157 767 km |
| Color | bleu ecume / TERNR |
| VIN | VF1BZ0B0644178314 |
| Condition | Used |
Category: Starter motor
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedStarteris 233004868R 201508
Renault · Megane III · 2015 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV60926
UsedStarteris K9K636
Renault · Megane III · 2013 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV95552
UsedStarteris K9K832 01001510
Renault · Megane III · 2009 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV96321
UsedDzinējs K9K832 K9K
Renault · Megane III · 2010 · 1.5L 78kW
700.00 €MDV95351
UsedDzinējs K9K656 K9K
Renault · Megane III · 2015 · 1.5L 81kW
500.00 €MDV60784
UsedSadales vārpstas regulēšanas vārsts (Vanos vārsts) 823650 135VDC
Renault · Megane III · 2011 · 1.6L 81kW
30.29 €MDV91233






