
1 / 5
Volkswagen PASSAT B6 Dzesēšanas šķidruma izplešanās tvertne 1K0121407A
LietotaSKU: MDV73287
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 1K0121407A |
| Marka | Volkswagen |
| Modelis | PASSAT B6 |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 81 kW |
| Dzinēja kods | CBDC |
| Nobraukums | 163 192 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ3CZAP006702 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Dzesēšanas šķidruma izplešanās tvertne
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaDzesēšanas šķidruma izplešanās tvertne
Volkswagen · PASSAT B6 · 2007 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV17354
LietotaDzesēšanas šķidruma izplešanās tvertne 1K0121407A
Volkswagen · PASSAT B6 · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV44135
LietotaDzesēšanas šķidruma izplešanās tvertne 1K0121407A
Volkswagen · PASSAT B6 · 2008 · 1.9L 77kW
5.00 €MDV61022
LietotaDzesēšanas šķidruma izplešanās tvertne 1K0121407A
Volkswagen · PASSAT B6 · 2007 · 1.9L 77kW
5.00 €MDV60910
LietotaElektrisks radiatoru ventilators 1K0121207T 1355D300195
Volkswagen · PASSAT B6 · 2008 · 1.9L 77kW
20.00 €MDV60592
LietotaElektrisks radiatoru ventilators 1355D300199
Volkswagen · PASSAT B6 · 2007 · 2.0L 125kW
20.20 €MDV16193

