
1 / 5
Volkswagen PASSAT B6 Dzesēšanas šķidruma izplešanās tvertne 1K0121407A
UsedSKU: MDV73287
5.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 1K0121407A |
| Make | Volkswagen |
| Model | PASSAT B6 |
| Year | 2009 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 81 kW |
| Engine code | CBDC |
| Mileage | 163 192 km |
| Color | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ3CZAP006702 |
| Condition | Used |
Category: Coolant expansion tank/reservoir
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedDzesēšanas šķidruma izplešanās tvertne
Volkswagen · PASSAT B6 · 2007 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV17354
UsedDzesēšanas šķidruma izplešanās tvertne 1K0121407A
Volkswagen · PASSAT B6 · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV44135
UsedDzesēšanas šķidruma izplešanās tvertne 1K0121407A
Volkswagen · PASSAT B6 · 2008 · 1.9L 77kW
5.00 €MDV61022
UsedDzesēšanas šķidruma izplešanās tvertne 1K0121407A
Volkswagen · PASSAT B6 · 2007 · 1.9L 77kW
5.00 €MDV60910
UsedElektrisks radiatoru ventilators 1K0121207T 1355D300195
Volkswagen · PASSAT B6 · 2008 · 1.9L 77kW
20.00 €MDV60592
UsedElektrisks radiatoru ventilators 1355D300199
Volkswagen · PASSAT B6 · 2007 · 2.0L 125kW
20.20 €MDV16193

