
1 / 5
Volkswagen PASSAT B6 Solenoīda vārsts 1K0906627A 07T213
UsedSKU: MDV73379
5.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 1K0906627A |
| OEM code | 07T213 |
| Other codes | 70086800 |
| Make | Volkswagen |
| Model | PASSAT B6 |
| Year | 2009 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 81 kW |
| Engine code | CBDC |
| Mileage | 163 192 km |
| Color | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ3CZAP006702 |
| Condition | Used |
Category: Turbo solenoid valve
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
No photo
UsedSolenoīda vārsts 3C0906625 400434F
Volkswagen · PASSAT B6 · 2006 · 2.0L 103kW
15.00 €MDV104881
UsedSolenoīda vārsts 1K0906283A
Volkswagen · PASSAT B6 · 2010 · 2.0L 125kW
5.00 €MDV67321
UsedVakuumsistēmas daļa (-s) (turbīnas) BKP
Volkswagen · PASSAT B6 · 2007 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV79204
UsedVakuumsistēmas daļa (-s) (turbīnas) 7234550014 723455
Volkswagen · PASSAT B6 · 2008 · 2.0L 103kW
20.20 €MDV79200
UsedTurbīna 03L253016J BV43B0102
Volkswagen · PASSAT B6 · 2010 · 2.0L 103kW
131.28 €MDV71185
UsedStarteris 02M911023N
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV17081

