
1 / 10
Jaguar XJ X351 Glāžu turētājs F048196AC D1B1A
LietotaSKU: MDV74492
50.50 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | F048196AC |
| OEM kods | D1B1A |
| Citi kodi | AW93F048196A |
| Marka | Jaguar |
| Modelis | XJ X351 |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 3.0L 180 kW |
| Dzinēja kods | 306DT |
| Nobraukums | 103 259 km |
| Krāsa | ultimate black / PEL |
| VIN | SAJAC1223ANV03799 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Glāžu turētājs
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaStūre
Jaguar · XJ X351 · 2011 · 3.0L 180kW
50.50 €MDV70407
LietotaDrošības spilvenu komplekts AW9314D374BD 8X2316E600AC
Jaguar · XJ X351 · 2011 · 3.0L 180kW
201.98 €MDV70239
LietotaPriekšpusē dekoratīvās apdares lenta AW9320480AB CZNJA
Jaguar · XJ X351 · 2011 · 3.0L 180kW
25.25 €MDV68387
LietotaPriekšpusē skaļruņa dekoratīvā apdare AW93202B01AF AW93
Jaguar · XJ X351 · 2011 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV68388
LietotaAizmugurējais apakšspārns AW93F279D23ac M0N7A
Jaguar · XJ X351 · 2011 · 3.0L 180kW
15.15 €MDV92600
LietotaSpogulis (elektriski vadāms) A049504
Jaguar · XJ X351 · 2011 · 3.0L 180kW
60.60 €MDV71037







