
1 / 10
Jaguar XJ X351 Glāžu turētājs F048196AC D1B1A
Б/уSKU: MDV74492
50.50 €
Цена с НДС
| Код произв. | F048196AC |
| OEM код | D1B1A |
| Другие коды | AW93F048196A |
| Марка | Jaguar |
| Модель | XJ X351 |
| Год | 2011 |
| Кузов | Седан |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Автоматическая |
| Двигатель | 3.0L 180 kW |
| Код двигателя | 306DT |
| Пробег | 103 259 км |
| Цвет | ultimate black / PEL |
| VIN | SAJAC1223ANV03799 |
| Состояние | Б/у |
Категория: Держатель чашки
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары
Б/уStūre
Jaguar · XJ X351 · 2011 · 3.0L 180kW
50.50 €MDV70407
Б/уDrošības spilvenu komplekts AW9314D374BD 8X2316E600AC
Jaguar · XJ X351 · 2011 · 3.0L 180kW
201.98 €MDV70239
Б/уPriekšpusē dekoratīvās apdares lenta AW9320480AB CZNJA
Jaguar · XJ X351 · 2011 · 3.0L 180kW
25.25 €MDV68387
Б/уPriekšpusē skaļruņa dekoratīvā apdare AW93202B01AF AW93
Jaguar · XJ X351 · 2011 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV68388
Б/уAizmugurējais apakšspārns AW93F279D23ac M0N7A
Jaguar · XJ X351 · 2011 · 3.0L 180kW
15.15 €MDV92600
Б/уSpogulis (elektriski vadāms) A049504
Jaguar · XJ X351 · 2011 · 3.0L 180kW
60.60 €MDV71037







