
1 / 6
Volkswagen PASSAT B7 Apakšspārns 3AA805911 3AA805911A
LietotaSKU: MDV81914
10.10 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 3AA805911 |
| OEM kods | 3AA805911A |
| Marka | Volkswagen |
| Modelis | PASSAT B7 |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 103 kW |
| Dzinēja kods | CFFB |
| Nobraukums | 153 000 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ3CZCE037314 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Apakšspārns
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 10
Līdzīgas preces
LietotaApakšspārns 3AA805911 3AA805911A
Volkswagen · PASSAT B7 · 2012 · 2.0L
10.10 €MDV92681
LietotaDzinēja apakšas aizsargs 3C0825237H K5863
Volkswagen · PASSAT B7 · 2010 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV43428
LietotaDzinēja pārsega amortizators K2989
Volkswagen · PASSAT B7 · 2013 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV23711
LietotaDzinēja pārsega eņģe (-es) 3AA823301 K2989
Volkswagen · PASSAT B7 · 2013 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV23664
LietotaDzinēja apakšas aizsargs 3C0825235M 3C0825237H
Volkswagen · PASSAT B7 · 2010 · 2.0L 103kW
20.20 €MDV41767
LietotaApakšējā bampera daļa (lūpa) 3AA805903
Volkswagen · PASSAT B7 · 2010 · 2.0L 103kW
20.20 €MDV41687






