
1 / 9
Mitsubishi Pajero Signalizācijas vadības bloks 4C6402B1B 4M5462A1A
LietotaSKU: MDV81956
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 4C6402B1B |
| OEM kods | 4M5462A1A |
| Marka | Mitsubishi |
| Modelis | Pajero |
| Gads | 2000 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 3.5L 149 kW |
| Dzinēja kods | 6G74 (SOHC 24V) |
| Nobraukums | 86 000 km |
| Krāsa | red |
| VIN | JMAMYV65W1J000207 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Signalizācijas vadības bloks
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaSignalizācijas vadības bloks 4C8165A1A 020333
Mitsubishi · Pajero · 2001 · 3.2L 1kW
5.00 €MDV37826
LietotaCitu veidu vadības bloki / moduļi 8638A033 W001T79474
Mitsubishi · Pajero · 2014 · 3.2L 147kW
51.54 €MDV58561
LietotaBluetooth modulis 8785A062 1872669
Mitsubishi · Pajero · 2014 · 3.2L 147kW
35.34 €MDV58147
LietotaCitu veidu vadības bloki / moduļi MN116564 11581113531
Mitsubishi · Pajero · 2004 · 3.2L
30.29 €MDV44982
LietotaCitu veidu vadības bloki / moduļi 8633A017 K3502
Mitsubishi · Pajero · 2008 · 3.2L 1kW
10.10 €MDV28258
Nav foto
LietotaPārnesumkārbas vadības bloks MR593603 G1T30589H
Mitsubishi · Pajero · 2003 · 3.2L 118kW
20.00 €MDV37716





