
1 / 12
Nissan Qashqai Numura zīmes apgaismojums 24055JD00A
LietotaSKU: MDV82550
20.20 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 24055JD00A |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 292 |
| Nobraukums | 72 568 km |
| Krāsa | black / Z11 |
| VIN | SJNFCAJ10U1535531 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Numura zīmes apgaismojums
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaNumura zīmes apgaismojums 24055JD00A JUL1280311121346
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV82511
LietotaAizmugurē atstarotājs 22850100R 26560BR00A
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L
5.00 €MDV106420
LietotaPapildu bremžu signāla lukturis 26590BR00A 89318791
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.5L 81kW
25.00 €MDV106458
LietotaAizmugurē atstarotājs 26561BR00A
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L
5.00 €MDV106421
LietotaAizmugurējais lukturis virsbūvē 89070312
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
20.20 €MDV56430
Nav foto
LietotaAizmugurē atstarotājs 965171 26561EB300
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
15.15 €MDV90190









