
1 / 12
Nissan Qashqai Numura zīmes apgaismojums 24055JD00A
UsedSKU: MDV82550
20.20 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 24055JD00A |
| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2009 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 292 |
| Mileage | 72 568 km |
| Color | black / Z11 |
| VIN | SJNFCAJ10U1535531 |
| Condition | Used |
Category: Number plate light
Donor vehicle photos

1 / 12
Other parts from this car
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija f60658
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
70.70 €MDV80771
UsedAizmugurējā pārsega slēdzene 90502EY10A 271109
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV80458
Similar items
UsedNumura zīmes apgaismojums 24055JD00A JUL1280311121346
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV82511
UsedAizmugurē atstarotājs 26561BR00A
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L
5.00 €MDV106421
UsedAizmugurējais lukturis virsbūvē 89070312
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
20.20 €MDV56430
No photo
UsedAizmugurē atstarotājs 965171 26561EB300
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
15.15 €MDV90190
UsedPapildu bremžu signāla lukturis 26590JD00A 89072564
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
35.34 €MDV92154
UsedAizmugurējais lukturis pārsegā
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
10.10 €MDV70943







