
1 / 16
Nissan Qashqai Parkošanās sensors PDC 28438BG00A 24017JD00A
UsedSKU: MDV81693
15.15 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 28438BG00A |
| OEM code | 24017JD00A |
| Other codes | 2411090347 |
| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2009 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 292 |
| Mileage | 72 568 km |
| Color | black / Z11 |
| VIN | SJNFCAJ10U1535531 |
| Condition | Used |
Category: Parking PDC sensor
Donor vehicle photos

1 / 12
Other parts from this car
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija f60658
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
70.70 €MDV80771
UsedAizmugurējā pārsega slēdzene 90502EY10A 271109
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV80458
Similar items
No photo
UsedParkošanās sensors PDC 28438BG00A 2106102116
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
20.00 €MDV99551
UsedParkošanās sensors PDC 24017JD00A 28438BG00A
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
15.00 €MDV99691
UsedParkošanas (PDC) vadības bloks 28448JD00B C0DE03
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L
5.00 €MDV106345
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 27500JD40B
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
10.00 €MDV106254
UsedDzinēja vadu instalācija 24011BB50A
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.6L 96kW
50.00 €MDV106425
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 28185JD40A PN2804F
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
10.00 €MDV106389







