
1 / 16
Nissan Qashqai Parkošanās sensors PDC 28438BG00A 24017JD00A
Б/уSKU: MDV81693
15.15 €
Цена с НДС
| Код произв. | 28438BG00A |
| OEM код | 24017JD00A |
| Другие коды | 2411090347 |
| Марка | Nissan |
| Модель | Qashqai |
| Год | 2009 |
| Кузов | Внедорожник |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.5L 78 kW |
| Код двигателя | K9K 292 |
| Пробег | 72 568 км |
| Цвет | black / Z11 |
| VIN | SJNFCAJ10U1535531 |
| Состояние | Б/у |
Категория: Парктроник
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары
Нет фото
Б/уParkošanās sensors PDC 28438BG00A 2106102116
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
20.00 €MDV99551
Б/уParkošanās sensors PDC 24017JD00A 28438BG00A
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
15.00 €MDV99691
Б/уParkošanas (PDC) vadības bloks 28448JD00B C0DE03
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L
5.00 €MDV106345
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 27500JD40B
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
10.00 €MDV106254
Б/уDzinēja vadu instalācija 24011BB50A
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.6L 96kW
50.00 €MDV106425
Б/уRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 28185JD40A PN2804F
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
10.00 €MDV106389









