
1 / 23
Ford C-MAX I Priekšējais bamperis 7M51R17757A LKN0097A
LietotaSKU: MDV83310
90.89 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 7M51R17757A |
| OEM kods | LKN0097A |
| Marka | Ford |
| Modelis | C-MAX I |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Monovalums |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 74 kW |
| Dzinēja kods | HWDA |
| Nobraukums | 92 067 km |
| Krāsa | dynamic red / A4 |
| VIN | WF0EXXGCDE8E62217 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Priekšējais bamperis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaPriekšējais bamperis
Ford · C-MAX I · 2007 · 1.8L
80.79 €MDV59151
LietotaPriekšējais bamperis
Ford · C-MAX I · 2006 · 1.6L 74kW
30.29 €MDV58812
LietotaPriekšējais bamperis
Ford · C-MAX I · 2007 · 1.6L
40.39 €MDV72111
LietotaPriekšējais bamperis
Ford · C-MAX I · 2006 · 0.0L 1kW
35.34 €MDV15601
LietotaPriekšējais bamperis
Ford · C-MAX I · 2006 · 2.0L 100kW
35.34 €MDV78737
LietotaPriekšējais bamperis
Ford · C-MAX I · 2005 · 2.0L 100kW
35.34 €MDV78680






