
1 / 23
Ford C-MAX I Priekšējais bamperis 7M51R17757A LKN0097A
UsedSKU: MDV83310
90.89 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 7M51R17757A |
| OEM code | LKN0097A |
| Make | Ford |
| Model | C-MAX I |
| Year | 2008 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 74 kW |
| Engine code | HWDA |
| Mileage | 92 067 km |
| Color | dynamic red / A4 |
| VIN | WF0EXXGCDE8E62217 |
| Condition | Used |
Category: Front bumper
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedPriekšējais bamperis
Ford · C-MAX I · 2007 · 1.8L
80.79 €MDV59151
UsedPriekšējais bamperis
Ford · C-MAX I · 2006 · 1.6L 74kW
30.29 €MDV58812
UsedPriekšējais bamperis
Ford · C-MAX I · 2007 · 1.6L
40.39 €MDV72111
UsedPriekšējais bamperis
Ford · C-MAX I · 2006 · 0.0L 1kW
35.34 €MDV15601
UsedPriekšējais bamperis
Ford · C-MAX I · 2006 · 2.0L 100kW
35.34 €MDV78737
UsedPriekšējais bamperis
Ford · C-MAX I · 2005 · 2.0L 100kW
35.34 €MDV78680






