
1 / 28
Ford Mondeo MK V Bamperis DS7317906V DS7317906P
LietotaSKU: MDV83543
100.99 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | DS7317906V |
| OEM kods | DS7317906P |
| Citi kodi | DS7317906A |
| Marka | Ford |
| Modelis | Mondeo MK V |
| Gads | 2015 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 132 kW |
| Dzinēja kods | T7CE |
| Nobraukums | 207 000 km |
| Krāsa | magnetic / ND |
| VIN | WF0EXXWPCEFC67844 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Bamperis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 13
Līdzīgas preces
LietotaBamperis
Ford · Mondeo MK V · 2015 · 1.6L 85kW
60.60 €MDV94302
LietotaAizmugurējā bufera montāžas kronšteins DS7317E850B D2A3B
Ford · Mondeo MK V · 2015 · 1.6L 85kW
5.00 €MDV98766
LietotaAizmugurējā bufera montāžas kronšteins DS7317A882B D2A3B
Ford · Mondeo MK V · 2015 · 1.6L 85kW
5.00 €MDV98764
LietotaAizmugurējā bufera atbalsta stienis DS7317E899B D2A3B
Ford · Mondeo MK V · 2015 · 1.6L 85kW
30.00 €MDV98702
LietotaAizmugurējā bufera montāžas kronšteins DS7317A881B D2A3B
Ford · Mondeo MK V · 2015 · 1.6L 85kW
5.00 €MDV98739
Nav foto
LietotaAizmugurējā pārsega slēdzene 01041377001 N442A66AB
Ford · Mondeo MK V · 2015 · 1.6L 85kW
20.20 €MDV94686











