
1 / 10
Jeep Cherokee III KJ Priekšējais pagrieziena lukturis 55155910A 55155934A
LietotaSKU: MDV83603
25.25 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 55155910A |
| OEM kods | 55155934A |
| Marka | Jeep |
| Modelis | Cherokee III KJ |
| Gads | 2003 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.5L 105 kW |
| Dzinēja kods | ENJ |
| Nobraukums | 157 564 km |
| Krāsa | bright silver / PS2 |
| VIN | 1J4GMN8743W657087 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Priekšējais pagrieziena lukturis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
Nav foto
LietotaPapildu bremžu signāla lukturis 0625
Jeep · Cherokee III KJ · 2006 · 3.7L 150kW
35.00 €MDV105032
LietotaPapildu bremžu signāla lukturis
Jeep · Cherokee III KJ · 2003 · 2.5L 105kW
10.10 €MDV85347
LietotaPapildu bremžu signāla lukturis PM393701A 19284
Jeep · Cherokee III KJ · 2004 · 2.5L 105kW
10.10 €MDV62804
LietotaRezerves riteņa montāžas komplekts 58622E 55156006AA
Jeep · Cherokee III KJ · 2006 · 3.7L 150kW
40.00 €MDV106433
LietotaBagāžnieka rokturis 05102498AB 5360634AD
Jeep · Cherokee III KJ · 2006 · 3.7L 150kW
30.00 €MDV105986
Nav foto
LietotaRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija P05091610AC
Jeep · Cherokee III KJ · 2006 · 3.7L 150kW
20.00 €MDV105030






