
1 / 10
Jeep Cherokee III KJ Priekšējais pagrieziena lukturis 55155910A 55155934A
UsedSKU: MDV83603
25.25 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 55155910A |
| OEM code | 55155934A |
| Make | Jeep |
| Model | Cherokee III KJ |
| Year | 2003 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.5L 105 kW |
| Engine code | ENJ |
| Mileage | 157 564 km |
| Color | bright silver / PS2 |
| VIN | 1J4GMN8743W657087 |
| Condition | Used |
Category: Front indicator light
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
No photo
UsedPapildu bremžu signāla lukturis 0625
Jeep · Cherokee III KJ · 2006 · 3.7L 150kW
35.00 €MDV105032
UsedPapildu bremžu signāla lukturis
Jeep · Cherokee III KJ · 2003 · 2.5L 105kW
10.10 €MDV85347
UsedPapildu bremžu signāla lukturis PM393701A 19284
Jeep · Cherokee III KJ · 2004 · 2.5L 105kW
10.10 €MDV62804
UsedRezerves riteņa montāžas komplekts 58622E 55156006AA
Jeep · Cherokee III KJ · 2006 · 3.7L 150kW
40.00 €MDV106433
UsedBagāžnieka rokturis 05102498AB 5360634AD
Jeep · Cherokee III KJ · 2006 · 3.7L 150kW
30.00 €MDV105986
No photo
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija P05091610AC
Jeep · Cherokee III KJ · 2006 · 3.7L 150kW
20.00 €MDV105030






