
1 / 7
Audi A3 S3 8V Multimediju kontrolieris 8V0919614K 1400040410
LietotaSKU: MDV84898
65.65 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 8V0919614K |
| OEM kods | 1400040410 |
| Citi kodi | ALSAL127 |
| Marka | Audi |
| Modelis | A3 S3 8V |
| Gads | 2014 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 221 kW |
| Dzinēja kods | CJXC |
| Nobraukums | 68 595 km |
| Krāsa | sepangblau / LY5Q |
| VIN | WAUZZZ8V4FA056458 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Multimediju kontrolieris
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaEkrāns / displejs / mazais ekrāns 8V0857273N 8V0919604C
Audi · A3 S3 8V · 2014 · 2.0L 221kW
100.99 €MDV83631
LietotaSpidometrs (instrumentu panelī) 8V0920971J VDD02410
Audi · A3 S3 8V · 2014 · 2.0L 221kW
50.50 €MDV84237
LietotaKameras vadības bloka modulis 5Q0907441A 1400040340
Audi · A3 S3 8V · 2014 · 2.0L 221kW
100.99 €MDV83843
LietotaSlieksnis 8V3853860 8V3853859
Audi · A3 S3 8V · 2014 · 2.0L 221kW
181.78 €MDV83569
LietotaRokturu komplekts 8V0953521BM 1404400766
Audi · A3 S3 8V · 2014 · 2.0L 221kW
30.29 €MDV83565
LietotaBamperis 15010985741
Audi · A3 S3 8V · 2014 · 2.0L 221kW
151.49 €MDV83509






