
1 / 7
Audi A3 S3 8V Multimediju kontrolieris 8V0919614K 1400040410
UsedSKU: MDV84898
65.65 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 8V0919614K |
| OEM code | 1400040410 |
| Other codes | ALSAL127 |
| Make | Audi |
| Model | A3 S3 8V |
| Year | 2014 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 221 kW |
| Engine code | CJXC |
| Mileage | 68 595 km |
| Color | sepangblau / LY5Q |
| VIN | WAUZZZ8V4FA056458 |
| Condition | Used |
Category: Head unit multimedia control
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedEkrāns / displejs / mazais ekrāns 8V0857273N 8V0919604C
Audi · A3 S3 8V · 2014 · 2.0L 221kW
100.99 €MDV83631
UsedSpidometrs (instrumentu panelī) 8V0920971J VDD02410
Audi · A3 S3 8V · 2014 · 2.0L 221kW
50.50 €MDV84237
UsedKameras vadības bloka modulis 5Q0907441A 1400040340
Audi · A3 S3 8V · 2014 · 2.0L 221kW
100.99 €MDV83843
UsedSlieksnis 8V3853860 8V3853859
Audi · A3 S3 8V · 2014 · 2.0L 221kW
181.78 €MDV83569
UsedRokturu komplekts 8V0953521BM 1404400766
Audi · A3 S3 8V · 2014 · 2.0L 221kW
30.29 €MDV83565
UsedBamperis 15010985741
Audi · A3 S3 8V · 2014 · 2.0L 221kW
151.49 €MDV83509






